Technologia - Sun Invest House Domy Modułowe

Wyróżniamy się autorską technologią budowy,

która jest w 100 proc. zgodna z ekologicznymi standardami. Nasze ściany zapewniają ponadto tzw. otwartość dyfuzyjną, co oznacza, że są one „oddychające” – w przypadku przedostania się pary wodnej do konstrukcji szkieletu ściany odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz. Tym samym zastosowane przez nas rozwiązania zapewniają trwałość całej konstrukcji na wiele lat. Używamy certyfikowanych komponentów największych i zaufanych europejskich producentów. Wykorzystujemy płyty konstrukcyjne Fermacell, które bazują na takich materiałach jak papier, celuloza i cement. Dzięki temu ściany zachowują dobrą akustykę, a budynek spełnia parametry domu niskoenergetycznego i staje się pasywny.

Jest jeszcze jedna zaleta – poprzez wykorzystanie drewna jako głównego budulca naszych domów przyczyniamy się do ograniczenia emisji CO2 do środowiska.

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test