Dom mobilny - Sun Invest House Domy Modułowe

Dom mobilny

mobile2
mobile3
mobile4

SIH Eko Premium to jednokondygnacyjny w pełni funkcjonalny domek w nowoczesnym stylu typu stodoła, z dachem dwuspadowym bez konieczności posiadania pozwolenia na budowę! Pomimo niewielkiego metrażu jego ergonomiczny układ oraz innowacyjne rozwiązania pozwalają na wygodne użytkowanie przez cały sezon. Idealne rozwiązanie dla osób posiadających kawałek pięknej działki lub dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie nowoczesny styl w swoich hotelach, ośrodkach lub campingach.

Dane budynku

POWIERZCHNIA ZABUDOWY

30 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA

22,5 m2

SZEROKOŚĆ ELEWACJI

320 cm

DŁUGOŚĆ ELEWACJI

920 cm

Metraż pomieszczeń

POKÓJ DZIENNY Z ANEKSEM

12,11 m2

SYPIALNIA

5,75 m2

ŁAZIENKA

2,92 m2

KORYTARZ

1,5 m2

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test