Carporty - Sun Invest House Domy Modułowe

Carport to wolnostojąca konstrukcja w nowoczesnym designie, pełniąca jednocześnie funkcję wiaty garażowej oraz miejsca montażu instalacji fotowoltaicznej. Carporty oferowane przez Sun Invest House w standardzie pomieszczą dwa auta i zmieści się na niej 18 modułów PV, co pozwala osiągnąć ok. 7 kW instalacji PV.

Dlaczego warto wybudować carport?

Zalet jest co najmniej kilka: brak konieczności ingerencji w poszycie dachu domu przy montażu instalacji PV, oszczędność miejsca na małych działkach i zyskanie dodatkowych, krytych miejsc postojowych dla samochodów.

Co również ważne, istnieje możliwość jego budowy bez pozwolenia, w dodatku z idealnym ukierunkowaniem do południa (maksymalizacja produkcji prądu). W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz akcesoriów, które pozwalają rozszerzyć funkcjonalność carportu.

Są to:

 • ładowarka samochodów elektrycznych,
 • zbiornik na wodę deszczową,
 • możliwość wygospodarowania dodatkowej, zamkniętej przestrzeni do przechowywania.

Oferujemy także kilka wariantów wykończenia: drewno, stal, a także możliwość dostosowania designu do otoczenia.

Modułowa konstrukcja pozwala ponadto zwiększyć liczbę miejsc parkingowych, a przez to również instalacji PV. Możemy powiększyć carport o dowolną liczbę miejsc parkingowych.

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test