Finansowanie - Sun Invest House Domy Modułowe

Pomagamy w finansowaniu

Żeby zakup lub budowa domu przebiegała sprawnie, niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Pierwszym z nich jest znalezienie odpowiedniej działki, która nie będzie obarczona wadami prawnymi uniemożliwiającymi rozpoczęcie budowy oraz pewność, że doprowadzenie do niej niezbędnych mediów nie pochłonie znacznej części zakładanego budżetu na całą budowę. Kolejnym niezbędnym warunkiem jest wybór odpowiedniego projektu domu, jego adaptacja oraz znalezienie odpowiedniego Wykonawcy, który weźmie na siebie ciężar budowy a po jej zakończeniu, przekaże nam klucze do wymarzonego domu wraz z pisemną gwarancją na jego wykonanie. Wspomniane dwa warunki nie są już problemem i  zostają spełnione w chwili podjęcia decyzji o zamieszkaniu w domu z Sun Invest House. Jest jeszcze trzeci – ostatni warunek, w którym niezbędne będzie poruszenie kwestii finansowych. W dzisiejszych czasach, decyzja o zaciągnięciu zobowiązania finansowego w postaci kredytu hipotecznego nie należy do prostych. Szalejące stopy procentowe, niechęć banków do udzielania kredytów i ciągle rosnące wymagania od kredytobiorców sprawiają, że do osiągnięcia pozytywnej decyzji kredytowej niezbędna jest pomoc wykwalifikowanych doradców finansowych. Dlatego też, w Sun Invest House podjęliśmy współpracę  z najlepszymi doradcami, którzy mogą się pochwalić zarówno wysoką skutecznością w pozyskiwaniu kredytów jak i negocjowaniem najlepszych warunków dla Swoich Klientów.

banking SIH

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 797 977 077
  e: biuro@suninvesthouse.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test