Proces budowy - Sun Invest House Domy Modułowe

Budowa domu modułowego przebiega szybciej niż tradycyjnego. A jak wygląda ten proces? Wyjaśniamy.

1. Masz piękną działkę?

na przykład w cichym i spokojnym miejscu, pośród przyrody i z dala od miejskiego zgiełku? To już połowa sukcesu!

2. Zleć firmie Sun Invest House

pełną weryfikację możliwości budowlanych.

3.Wybierz najlepszy projekt

Twojego wymarzonego domu modułowego. Pamiętaj, że każdy projekt gotowy wymaga adaptacji. To obowiązkowa procedura, bez której nie można rozpocząć inwestycji. Następnym krokiem jest podpisanie umowy z SIH.

4. Pamiętaj!

Domy modułowe w określonych przypadkach mogą zostać posadowione bez pozwolenia na budowę. Brak obowiązku uzyskania pozwolenia na budowę nakłada na nas jednak obowiązek zgłoszenia zamiaru budowlanego do właściwego urzędu. Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie twoje pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy wybrać odpowiednią ścieżkę.

5. Skompletuj i złóż

wszystkie niezbędne dokumenty projektowe.

6. Kolejnym krokiem

jest przygotowanie miejsca, w którym będą montowane nasze domy modułowe. Chodzi o doprowadzenie niezbędnych mediów, czyli wody, kanalizacji i prądu.

7. W zależności od konstrukcji

nawet 80 proc. budynku modułowego powstaje jeszcze w hali produkcyjnej. Potrzebne jest jednak odpowiednie przygotowanie fundamentów, które muszą zostać wykonane niezwykle precyzyjnie. Zleć to zadanie naszej firmie.

8. Musisz również pamiętać

o zapewnieniu dojazdu i rozładunku na działce.

9. Kiedy powyższe zadania

zostaną ukończone, pozostaje już tylko czekać na naszą ekipę montażową! Moduły przyjeżdżają ciężarówką zaopatrzoną w podnośnik HDS, który układa całą konstrukcję z dachem, instalacją i izolacją – tworząc w ten sposób kompletny budynek. Cały proces trwa 1-2 dni.

 10. Wybierz najbardziej odpowiedni

wariant wykończenia swojego domu – skontaktuj się z naszymi projektantami.

 

 

* W rozszerzonej ofercie naszym klientom proponujemy montaż instalacji fotowoltaicznej i pomp ciepła.

11. Wprowadź się i ciesz się dobrym życiem!

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test