Pozostałe inwestycje - Sun Invest House Domy Modułowe

Dom BST 131 Blanka

blanka_1

Dom Ekonomiczny 1B

ekonomiczny_1b_1

Dom Tracja 2

tracja_3

Dom HomeKoncept 31

source (4)

Dom Lena Lobo

lena_bobo_1

Dom Miriam IV

miriam_iv_2

Produkowane przez nas domy są

Energooszczędne

Technologia budowy sprawia, że dom drewniany jest wyjątkowo ciepły oraz nagrzewa się kilka razy szybciej niż budynek murowany. Starannie wykonana izolacja zatrzymuje ciepło w środku co daje ogromne oszczędności w budżecie rodzinnym.

Ekologiczne i Zdrowe

Niemal wszystkie materiały używane do budowy domów są naturalne: drewno, gips, wełna mineralna (produkowana z przetworzonego bazaltu) czy specjalne konstrukcyjne drewniane płyty wiórowe to 95% objętości materiałowej budynku. Drewno jako surowiec naturalny posiada zdolność do samoregulacji wilgotności, stwarza przyjazny mikroklimat w naszym domu.

Bezpieczne

Konstrukcję domu wykonujemy z drewna sosnowego klasy C24 suszonego komorowo do 16 % wilgotności, dzięki czemu nie ma w nim żadnych zarodników pleśni i grzybów. Drewno konstrukcyjne jest czterostronnie strugane przez co jego gładka powierzchnia jest bardziej odporna na działanie ognia.

Szybkie w budowie

Budowa domu w technologii szkieletu drewnianego przebiega o wiele szybciej niż domu w technologii tradycyjnej. Często można się wprowadzać już po 3 miesiącach. Czas montażu domu na wcześniej przygotowanej płycie fundamentowej trwa tylko 4-5 dni.

Praktyczne

Budownictwo drewniane jest technologią suchą co daje możliwość budowania niezależnie od pogody, nawet zimą. Jedynym elementem wykonywanym na mokro jest płyta fundamentowa. Lekka konstrukcja szkieletowa pozwala na łatwe przebudowy, remonty i naprawy instalacji

Standard techniczny oferowanych domów

Płyta fundamentowa

 

✔ Wykonanie warstwy betonowej z betonu B10 gr. 10 cm

✔ Wykonanie izolacji z folii budowlanej

✔ Rozłożenie styropianu posadzkowego o gr. 15 cm

✔ Wykonanie zbrojenia z gotowych siatek fi 10

✔ Rozłożenie kanalizacji, CO, CWU, ogrzewania podłogowego

✔ Zalanie płyty fundamentowej z betonu B25 W8 gr. min. 10 cm

✔ Obłożenie cokołu styropianem plus tynk mozaikowy

Dostawa i montaż ścian zewnętrznych: U=0,15 [W/m2K]:

 

✔    Wełna elewacyjna grubość 150 mm wykończona tynkiem silikonowym

✔    płyta OSB gr. 12 mm

✔    konstrukcja drewniana 145×45 co 60 cm

✔    wełna mineralna gr. 150 mm λ ≤ 0,039 W/m2K

✔    paroizolacja

✔    ruszt drewniany 45 mm co 40 cm

✔    wełna mineralna gr. 50 mm λ ≤ 0,039 W/m2K

✔    płyta OSB gr. 10 mm

✔    Płyta GK gr. 12,5 mm

 Dostawa i montaż ścian wewnętrznych nośnych, działowych :

 

✔    Płyta GK gr. 12 mm

✔    Płyta OSB gr. 10 mm

✔    konstrukcja drewniana 90×45 co 60 cm

✔    wełna mineralna gr. 90 mm λ ≤0,039 W/m2K

✔    Płyta OSB gr. 10 mm

✔    Płyta GK gr. 12 mm

Wykonanie obudów i sufitów: sufity podwieszane z płyt GK gr. 12 mm, na ruszcie metalowym – ocieplenie wełną mineralną gr. 25 cm λ ≤ 0,039 W/m2K.

Dach: drewniany, wg projektu konstrukcyjnego, wykończenie blacho-dachówka,  na łatach/kontr-łatach. Obróbki blacharskie z blachy płaskiej. Rynny i rury spustowe systemowe z blachy powlekanej.

Stolarka okienna i drzwiowa:  okna PCV, profil sześciokomorowy, U~0,9 W/m2K, standardowe otwieranie (okna typowe: uchylne, uchylno – rozwierne, witryna). Drzwi wejściowe zewnętrzne metalowe U=1,0-1,1 W/m2K w kolorze standardowym.

Instalacje elektryczne i teletechniczne (TV): kompletna instalacja wewnętrzna wraz z rozdzielnią elektryczną i wyprowadzonym okablowaniem pod osprzęt wg indywidualnych uzgodnień (bez przyłącza zewnętrznego).

Instalacja CO – Ogrzewanie podłogowe wodne (bez pieca CO i wyposażenia kotłowni- do analizy kosztowej pompa ciepła).

Instalacja WOD-KAN i CWU: rozprowadzone podejścia pod osprzęt, w płycie fundamentowej (bez osprzętu, oraz przyłączy technicznych wodno – kanalizacyjnych).

Całość drewna użytego do konstrukcji ścian, stropu i dachu: drewno konstrukcyjne klasy C24, o wilgotności 16% ±2%, certyfikowane, czterostronnie strugane.

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test