O nas - Sun Invest House Domy Modułowe

Sun Invest House wywodzi się ze spółki Sun Invest

doświadczonej firmy w branży odnawialnych źródeł energii. Nasz udział w ograniczaniu emisji CO2 i poczucie odpowiedzialności za poprawę sytuacji naszej planety motywuje nas do podejmowania nowych działań. Stąd też powstał Sun Invest House firma, której celem jest tworzenie całorocznych domów modułowych z wykorzystaniem ekologicznych surowców, jakim jest drewno. Nie zapominamy oczywiście o naszym środowisku, dlatego też instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii są istotnym elementem w naszej ofercie.

 

Zapoznaj się z naszymi autorskimi projektami,

które możemy dowolnie dostosować do Twoich potrzeb. Bazą wyjściową jest katalog projektów z możliwością zmiany materiału dachu, elewacji, a następnie z możliwością dodania dodatków w formie tarasów, oranżerii, a nawet łączenia dwóch budynków.

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test