DOM SIH50A - Sun Invest House Domy Modułowe

DOM SIH50A

Dom modułowy SIH50 to wyjątkowe rozwiązanie dla osób poszukujących komfortowego miejsca do wypoczynku lub stałego zamieszkania. Ten elegancki dom o powierzchni zabudowy 50 metrów kwadratowych zachwyca nie tylko swoim funkcjonalnym designem, ale także najwyższą jakością materiałów, z jakich został wykonany.

Konstrukcja domu SIH50 oparta jest na solidnym drewnie, które nie tylko nadaje mu wyjątkowy urok, ale także zapewnia trwałość i stabilność. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w produkcji, dom ten jest energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Ściany o wysokiej izolacyjności termicznej gwarantują komfort cieplny przez cały rok, co sprawia, że SIH50 może służyć jako dom rekreacyjny, idealne schronienie na letnie wakacje, jak i także jako miejsce stałego zamieszkania dla małej rodziny.

Dom modułowy SIH50 to synonim jakości, komfortu i elegancji. To miejsce, w którym można cieszyć się życiem, z dala od zgiełku miasta, z bliskimi, ciesząc się naturalnym pięknem otaczającej przyrody. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną domu, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, oferując ciepłe i przytulne miejsce do życia przez cały rok.

Dane budynku

POWIERZCHNIA ZABUDOWY

50 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA

45,93 m2

POWIERZCHNIA PO PODŁODZE

55,91 m2

WYSOKOŚĆ KALENICY

687 cm

WYSOKOŚĆ OKAPU

380 cm

ŚCIANKA KOLANKOWA

85 cm

KĄT NACHYLENIA DACHU

45 °

KUBATURA

272,35 m3

SZEROKOŚĆ ELEWACJI

5,26 m

DŁUGOŚĆ ELEWACJI

9,9 m

MINIMALNA WIELKOŚĆ DZIAŁKI

14 x 17 M

Rzuty i przekroje

Karta katologowa

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test