Domy modułowe - Sun Invest House Domy Modułowe

Wyobraź sobie swój własny dom na niedostępnym terenie, blisko przyrody i z dala od zgiełku wielkiego miasta… Niemożliwe? A jednak! Zaczerpnij z hytte – norweskiej filozofii posiadania domów za miastem. Znajdź sposób na życie w zgodzie z naturą, ale jednocześnie wygodne i w pełni funkcjonalne

Gotowe domy modułowe

cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ wyróżnia je krótki czas budowy, a dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii budynki wznoszone z wysokiej jakości prefabrykatów są energooszczędne, trwałe i komfortowe.

W ostatnich latach zmienił się też wizerunek nowoczesnego domu – dzisiaj panuje minimalizm, a nasze projekty idealnie wkomponowują się zarówno w krajobraz większych miast, jak i mniejszych miejscowości.

W ofercie Sun Invest House znajdują się domy modułowe do 200 mkw. Nasze rozwiązania są funkcjonalne dla rodzin z dziećmi, singli i par. Naszym klientom moduł i wiele jego odsłon –  dopasowanych do różnych regionów: od Pomorza, przez Warmię i Mazury, po piękne polskie góry.

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test