Z WIDOKIEM NA TULIPANY - Sun Invest House Domy Modułowe

Zachwyca klimatem i zachęca do wolniejszego życia.

 

Stworzone z myślą o człowieku i naturze, przemyślane i ekologiczne.

Czym błyszczy osiedle Villani w Nikielkowie wśród nowych inwestycji? Okolice Nikielkowa to piękny i naturalny krajobraz, ta urokliwa wieś znajduje się zaledwie kilkanaście minut drogi od Olsztyna. To tu powstaje nowe osiedle dom.w Villani – dobrze skomunikowane i odpowiadające na coraz większą potrzebę ekologicznego życia w duchu slow. Nazwa osiedla nie została wybrana przypadkowo. Powstała z połączenia kilku słów, które w doskonały sposób oddają klimat inwestycji: villa, village oraz ni, czyli pierwszych liter Nikielkowa. – Villa to dom, który zachwyca swoim klimatem i dizajnem, a village odnosi się do pozamiejskiego, wolniejszego i spokojniejszego życia – wyjaśnia Ewa Kolendo, koordynator ds. sprzedaży w Sun Invest House, generalnego wykonawcy domów w Villani. Z Nikielkowa bez problemu można dostać się autobusem miejskim do centrum Olsztyna. Blisko jest węzeł obwodnicy, dzięki czemu, bez względu na porę dnia i na godziny szczytu, sprawnie można dotrzeć w dowolne miejsce miasta. Atutem jest także bliskie sąsiedztwo… plantacji tulipanów, która co roku sprawia, że można tu poczuć się jak w bajce.

Takie otoczenie w połączeniu z przeszkloną frontową elewacją domu tworzy niepowtarzalny klimat przy porannej kawie.

Wszystkie zaplanowane domy mają być ekonomiczne i ekologiczne, wyposażone w instalację fotowoltaiczną, powietrzne pompy ciepła i w pełni automatyczną wentylację mechaniczną z rekuperacją decentralną. Wszystko po to, by ograniczyć koszty oraz zachować czyste i nieskażone otoczenie. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na dużą dowolność aranżacji działek (około 1200 mkw.), na których staną domy modułowe o powierzchni zabudowy 70 mkw. z poddaszem użytkowym (łącznie około 100 mkw. powierzchni użytkowej). W komfortowych warunkach może zamieszkać czteroosobowa rodzina.

Domy w Villani są w 100 proc. ekologiczne

– Inwestycja w Villani to zarówno doskonała alternatywna dla osób szukających niedużego domu w cenie mieszkania, jak również dla os.b, które potraktują inwestycję w Villani jako „drugi dom” w pięknej okolicy, który będzie swego rodzaju azylem i miejscem ucieczki od miejskiego zgiełku – dodaje Ewa Kolendo.

Ich funkcjonalny rozkład ma przemyślany podział na strefę ogólnodostępną i prywatną. Tę pierwszą, na parterze, tworzą m.in. domowe biuro, salon z jadalnią, kuchnia, przedpokój i toaleta. Druga to poddasze z sypialnią, pokoje dla dzieci i prywatna łazienka.

Domy w Villani są w 100 proc. ekologiczne. – Styropian, płyty OSB i inne materiały pełne chemii nie znajdą zastosowania podczas budowy naszych dom.w – podkreśla Ewa Kolendo. Wykorzystane zostaną takie, które pozbawione są niezdrowego formaldehydu i stworzone z naturalnego surowca.

– Zwracamy szczególną uwagę na proces produkcji wykorzystywanych przez nas surowców. Zależy nam, żeby był on przyjazny dla środowiska, a jednocześnie aby materiały charakteryzowały się doskonałą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Budujemy domy modułowe, zgodne z ekologicznymi standardami, z odpowiednią stolarką spełniającą niskie współczynniki przenikania ciepła oraz wyróżniające się dużo niższym wskaźnikiem zużycia energii pierwotnej. Ściany zapewniają tzw. „otwartość dyfuzyjną”, co oznacza, że są oddychające – w przypadku przedostania się pary wodnej do konstrukcji szkieletu ściany odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz – objaśnia Ewa Kolendo. – Zastosowane rozwiązania zapewnią trwałość całej konstrukcji na wiele lat. Budowa osiedla Villani podzielona jest na kilka etapów. Docelowo planowane jest wybudowanie 40 dom.w, z czego w pierwszym etapie do oferty sprzedażowej trafi dziesięć.

 

Tekst: Ewelina Zdancewicz

Made In Warmia & Mazury

Numer 52

Luty – marzec 2023

Poznaj ofertę Osiedla Villani na: https://villani.pl/

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 506 893 202
  e: biuro@suninvesthouse.eu


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test