Postawili na całoroczny dom modułowy za miastem. "To będzie nasza minirezydencja!" - Sun Invest House Domy Modułowe

Postawili na całoroczny dom modułowy za miastem. „To będzie nasza minirezydencja!”

Mają niewielką działkę za miastem na Warmii, ze wszystkimi mediami. Nie chcą jednak budować tradycyjnego domu. Wybrali swój wymarzony projekt z Sun Invest House. Poznajcie historię młodego małżeństwa spod Olsztyna.

 

Pani Izabela i pan Krzysztof są małżeństwem od 5 lat. Ale znają się znacznie dłużej – są parą od 15 lat. – Długo zbieraliśmy pieniądze na wymarzony dom. Jeszcze przed ślubem myśleliśmy o mieszkaniu w bloku. Po weselu uznaliśmy, że nadal będziemy mieszkać w wynajmowanym mieszkaniu i wciąż będziemy odkładać pieniądze – mówi pan Krzysztof.

 

Zmieniły się także ich marzenia – nie chcą już zamieszkać w bloku na stałe, ale myślą o własnym domu. W międzyczasie przyszła jednak pandemia, więc plany znowu musieli odłożyć na bok.

– Teraz na rynku mieszkaniowym też nie jest dobry czas ani na kupno mieszkania, bo cena za metr kwadratowy jest ogromna, ani na zaciągnięcie kredytu – zaznacza pani Izabela.

 

„Ten projekt jest w naszym stylu”

Młodemu małżeństwu udało się jednak uzbierać wystarczającą kwotę, kupili też niewielką działkę na Warmii – przy lesie i niedaleko jeziora. Nie chcą jednak budować tradycyjnego domu. Jak mówią, zależy im na krótkim czasie budowy czy niezmienionym koszcie całej inwestycji.

 

Wybrali całoroczny dom modułowy, zaprojektowany przez Sun Invest House. To około 45-metrowy dom z poddaszem użytkowym.

– Urzekł nas ten projekt, jest taki w naszym stylu – mówi pani Izabela. – Na parterze będzie kuchnio-jadalnia i przestronny salon, a na poddaszu dwie sypialnie. Do tego łazienka na każdym poziomie. To będzie nasza minirezydencja! Już mamy plan na zaaranżowanie wnętrz – dodaje.

Funkcjonalność ma znaczenie

„Ten dom jest na lata i wiele pokoleń się w nim wychowa” – tego typu opinie usłyszymy od zwolenników budownictwa tradycyjnego. I trudno nie przyznać tym osobom racji. Trzeba jednak pamiętać, że taki obiekt trudno zmodernizować, a jeśli już jest to możliwe – należy liczyć się ze sporymi kosztami.

 

Jak mówi pani Izabela, wybrali z mężem ofertę SIH, ponieważ kilka lat temu jej rodzina zdecydowała się na instalację fotowoltaiczną, zrealizowaną przez Sun Invest – firma, z której wywodzi się Sun Invest House.

– Z autopsji wiemy więc, że Sun Invest to doświadczona firma na rynku. Otrzymamy także pełną pomoc przy załatwianiu wszystkich procedur z budową naszego domu, co również jest dodatkowym atutem. Zależy nam także na niezależności energetycznej, więc na pewno zdecydujemy się na montaż instalacji fotowoltaicznej – zapewnia pan Krzysztof.

 

To nas wyróżnia!

Ofertę Sun Invest House wyróżnia autorska technologia budowy, która jest w 100 proc. zgodna z ekologicznymi standardami. Nasze domy modułowe powstają z litego drewna, które posiada europejski certyfikat C24. Jest to surowiec o dużej wytrzymałości, a na etapie produkcji przechodzi szereg procesów technologicznych.

 

Nasze ściany zapewniają ponadto tzw. otwartość dyfuzyjną, co oznacza, że są one „oddychające” – w przypadku przedostania się pary wodnej do konstrukcji szkieletu ściany odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz. Tym samym zastosowane przez nas rozwiązania zapewniają trwałość całej konstrukcji na wiele lat.

Poznaj ofertę naszych domów modułowych: https://suninvesthouse.pl/oferta/

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 797 977 077
  e: biuro@suninvesthouse.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test