Dom modułowy z Sun Invest House – jak to wygląda krok po kroku? - Sun Invest House Domy Modułowe

Dom modułowy z Sun Invest House – jak to wygląda krok po kroku?

Myślisz o domku letniskowym poza miastem? Marzy Ci się dom całoroczny z ogrodem zamiast mieszkania? A może rozwijasz firmę i potrzebujesz wolnostojącego biura? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „Tak”, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę domów modułowych Sun Invest House. Jak wygląda proces? Wyjaśniamy krok po kroku w tym artykule na przykładzie całorocznego domu mieszkalnego.

1. Wyobraź sobie swój własny dom na niedostępnym terenie, blisko przyrody i z dala od zgiełku wielkiego miasta… Czego potrzebujesz? Przede wszystkim działki, na której można postawić taki dom. Jeśli więc posiadasz piękną działkę, na przykład w cichym i spokojnym miejscu, pośród przyrody i z dala od miejskiego zgiełku, to połowa sukcesu już za nami!

2. Dobrze, więc co dalej? Zleć firmie Sun Invest House pełną weryfikację możliwości budowlanych, a następnie wybierz najlepszy projekt twojego wymarzonego domu modułowego. Jak to robimy w Sun Invest House? Bazą wyjściową jest katalog naszych autorskich projektów domów modułowych z litego drewna szwedzkiego, które posiada europejski certyfikat C24. To surowiec o dużej wytrzymałości, a na etapie produkcji przechodzi szereg procesów technologicznych, m.in. suszenie w specjalnych komorach, czterostronne struganie, fazowanie kantów i oczywiście kontrolę jakości.

3. Z Sun Invest House masz ponadto możliwość zmiany materiału dachu albo elewacji. A może interesują Cię dodatki, takie jak na przykład tarasy lub oranżeria? Nie ma problemu! Nasz doświadczony zespół jest po to, żeby zrealizować każdy twój pomysł.

Pamiętaj: każdy projekt gotowy wymaga adaptacji.

4. To obowiązkowa procedura, bez której nie można rozpocząć inwestycji. Następnym krokiem jest podpisanie umowy z SIH. I tu również istotna uwaga: domy modułowe do 70 mkw. mogą zostać postawione bez pozwolenia na budowę. Brak obowiązku uzyskania pozwolenia na budowę nakłada jednak obowiązek zgłoszenia zamiaru budowlanego do właściwego urzędu. Nie zostaniesz jednak z tym sam, nasi eksperci pomogą ci wybrać odpowiednią ścieżkę.

5. Po skompletowaniu i złożeniu wszystkich niezbędnych dokumentów projektowych kolejnym krokiem jest odpowiednie przygotowanie miejsca (działki), gdzie będą montowane nasze domy modułowe. Chodzi o doprowadzenie niezbędnych mediów, czyli wody, kanalizacji i prądu.

6. W zależności od konstrukcji nawet 80 proc. budynku modułowego powstaje jeszcze w hali produkcyjnej. Potrzebne jest jednak odpowiednie przygotowanie fundamentów, które muszą zostać wykonane niezwykle precyzyjnie. Możesz zlecić to zadanie naszej firmie. Musisz również pamiętać o zapewnieniu dojazdu i rozładunku na działce. A kiedy wszystkie te zadania zostaną już ukończone, pozostaje tylko czekać na naszą ekipę montażową!

7. Moduły przyjeżdżają ciężarówką zaopatrzoną w podnośnik HDS, który układa całą konstrukcję z dachem, instalacją i izolacją – tworząc w ten sposób kompletny budynek. Cały proces trwa 1-2 dni. Co ty w tym czasie możesz zrobić? Wybrać najbardziej odpowiedni wariant wykończenia swojego domu, korzystając z pomocy naszych doświadczonych architektów. W rozszerzonej ofercie naszym klientom proponujemy montaż instalacji fotowoltaicznej i pomp ciepła.

8. Ostatni punkt całej procedury najbardziej nas cieszy: to moment, kiedy właściciel wprowadza się do swojego domu, by cieszyć się dobrym życiem!

 

Podsumowując, oto co zyskujesz, wybierając Sun Invest House:

• Gotowe projekty domów modułowych

• Szybkość realizacji

• Jakość – autorska technologia eko prefabrykacji

• Instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii

• Dostawę modułów mieszkalnych pod wskazany adres

• Wsparcie sprzedaży

Poznaj ofertę naszych domów modułowych: https://suninvesthouse.pl/oferta/

Napisz do nas

  Zapoznałem(am) się z Polityką prywatności i wyrażam zgodę na otrzymywanie w formie telefonicznej i mailowej ofert, wizualizacji, informacji, materiałów, newsletterów.

  Zapoznałem(am) się z powyższą klauzulą informacyjną, Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sun Invest House

  Olsztyn

  Olsztyn, ul. Towarowa 9D
  Pon. - Pt. 8:00 -16:00
  Obsługa klienta:
  tel: +48 89 616 77 04

  Zapytaj o cenę

  Niniejsza strona ma charakter poglądowy, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zamieszczone na stronie materiały graficzne, w tym wizualizacje, mają charakter wyłącznie poglądowy, a przedstawione w nich modele budynków oraz zagospodarowania terenu mogą podlegać zmianom na etapie realizacji

  © 2022 Suninvest House. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Realizacja: virtualmedia.pl

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję

  t: 797 977 077
  e: biuro@suninvesthouse.pl


  Godz. otwarcia:
  pn – pt: 7:00-17:00

  test